Promocje

Informacje ogólne:

Posiadamy szeroki asortyment tytułów. Jesteśmy w stanie wzorowo zaopatrzyć każdą księgarnie. W naszej ofercie są pozycje z literatury polskiej i światowej, literatura młodzieżowa i dziecięca, książki z zakresu sztuki tj. malarstwa, architektury, filmu, fotografii. Prowadzimy publikacje historyczne, literaturoznawcze, językoznawcze, w tym słowniki i samouczki do języków obcych, oraz poradniki, encyklopedie i kulinarna. U nas znajdują się także książki fachowe z dziedzin: technika, medycyna a także turystyczne mapy i przewodniki. Drugi trzon asortymentu stanowią podręczniki szkolne do wszystkich typów szkół oraz tzw. oferta około podręcznikowa – opracowania, ściągi, lektury, kompendia szkolne i pozycje przygotowujące do egzaminów.

Księgarnie NOVA współpracują z około 100 wiodącymi wydawnictwami oraz z 5 głównymi dystrybutorami w kraju. Główni dostawcy to czołowe oficyny wydawnicze w kraju, z którymi firma pracuje już od 20 lat. W grupie wydawnictw współpracujących są oficyny podręcznikowe a także oficyny lekturowe.

Uruchomiliśmy nowoczesny serwis ibook.net.pl w którym znajduje się systematyczne aktualizowana oferta. Codzienne wzbogacamy listę tytułów i na bieżąco uzupełniamy informację o sprzedanych pozycjach. Do stałych odbiorców wysyłane są informacje o nowościach i promocjach. Strona wyróżnia się dużą funkcjonalnością, bogatym zasobem informacji oraz elastycznością i łatwością obsługi. Jej zaletą jest przejrzysty układ, a także podział na logiczne działy oraz prosta wyszukiwarka. Elementy te sprawiają, że korzystanie z serwisu nie powinno sprawiać problemów żadnemu użytkownikowi.

Nova posiada 21 księgarnie własne oraz zaopatruje około 100 placówek prywatnych na terenie całego woj. podkarpackiego.