Blog

Biblioróżnorodna i nowoczesna. Nowy projekt Księgarnie Nova

Biblioróżnorodna i nowoczesna. Nowy projekt Księgarnie Nova

Do końca 2019 roku Księgarnie Nova realizuje cykl szkoleń dla branży księgarskiej z zakresu promocji i marketingu. Projekt Biblioróżnorodna i nowoczesna został dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Celem projektu Biblioróżnorodna i nowoczesna. Profesjonalne szkolenia z
budowania wizerunku księgarni stacjonarnej
jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych polskiej branży księgarskiej z obszaru Polski Wschodniej (podkarpackie, świętokrzyskie). Do końca roku Księgarnie Nova we współpracy z firmą Good Books zorganizuje 3 profesjonalne szkolenia z budowania wizerunku księgarni stacjonarnej.

W trakcie kursów księgarze zostaną przeszkoleni przez ekspertów; zdobędą nowe umiejętności z zakresu prowadzenia działań wizerunkowych (m.in. promocja księgarni w internecie), wdrażania innowacyjnych technik sprzedaży, budowania kontaktu z klientem, a także doboru oferty księgarni do potrzeb różnych grup czytelników (książka dziecięca, naukowa, specjalistyczna, brajlowska).

Materiały merytoryczne zebrane w trakcie szkoleń zostaną udostępnione w formie e-poradnika (online). Udział w projekcie jest bezpłatny – obowiązują zapisy (ilość miejsc ograniczona).